Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi Automechanika Birmingham 2016

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Bartłomiej Druziński | 2016-06-15 16:04:43
automechanika birmingham, wphi londyn

W dniach 7–9 czerwca 2016 roku w hali wystawienniczej NEC Birmingham odbyła się I edycja targów z rodziny Automechanika Worldwide - Automechanika Birmingham.

W dniach 7–9 czerwca 2016 roku w hali wystawienniczej NEC Birmingham odbyła się I edycja targów z rodziny Automechanika Worldwide - Automechanika Birmingham. Automechanika Birmingham to największe targi techniki motoryzacyjnej odbywające się na terenie Wielkiej Brytanii, które zgromadziły ponad 550 firm z branży z całego świata, w tym 27 z Polski.
Wystawcy biorący udział w targach mieli okazję zaprezentować swoje produkty w jednej z 6-ciu grup tematycznych: Parts & Components – części zamienne, Electronics & Systems – systemy elektroniczne i elektryczne, Repair & Maintenance – wyposażenie warsztatów samochodowych, Accessories & Tuning – akcesoria samochodowe, tuning, IT & Management – oprogramowanie komputerowe dla branży motoryzacyjnej, Service Station & Car Wash – wyposażenie stacji obsługi, stacji benzynowych i myjni. Dla producentów części do samochodów ciężarowych przygotowany był specjalny program Truck Competence. W dniu 8 czerwca br. targi wizytowali przedstawiciele Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Londynie, którzy odwiedzili stoiska wystawców z Polski.

W trakcie targów Automechanika Birmingham 2016 polskie firmy zaprezentowały bogatą ofertę produktów. Wśród przedsiębiorców z Polski znalazły się firmy produkujące m.in. akcesoria i części samochodowe, elektronikę, oświetlenie, sprzęt do obsługi i naprawy pojazdów oraz konserwacji, systemy wspomagania i bezpieczeństwa pojazdów. Według opinii WPHI Londyn targi okazały się dużym sukcesem dla polskich firm i planowane jest ich wpisanie w kalendarz imprez promocyjnych realizowanych przez Wydział w najbliższych latach. Targi Automechanika Birmingham stanowiły doskonałą możliwość promowania potencjału polskich firm z sektora motoryzacyjnego, jak również były okazją do nawiązania nowych kontaktów z partnerami brytyjskimi.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Tłumaczenia medyczne

Biuro tłumaczeń Reddo Translations świadczy usługi z zakresu tłumaczeń medycznych. Tam, gdzie dro...
Polska - Warsaw 2021-04-20 Dodał: Marta Januszewska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Tworzenie treści na stronę internetową - Pomoc w zdobyciu pracownika

Witam, zajmujemy się tworzenie treści na strony zajmujące się pomocą w pozyskaniu pracownika z ...
Polska - Sokola 2020-11-27 Dodał: Łukasz Tomaszczyk IT/ICT, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Klej do gąbki

Główną zaletą kleju Bonatap jest przede wszystkim jego trwałość. To bardzo mocny klej, który pora...
Polska - Nowa Sól 2020-03-24 Dodał: Mariusz Giwierski Części i akcesoria samochodowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert