Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi London Build 2016

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Bartłomiej Druziński | 2016-11-02 11:14:39
london build 2016

W dniach 26-27 października 2016 roku w Londynie odbyła się kolejna edycja targów London Build 2016, która jest jedną z większych imprez wystawienniczych przemysłu budowlanego w Wielkiej Brytanii.

W dniach 26-27 października 2016 roku w Londynie odbyła się kolejna edycja targów London Build 2016, która jest jedną z większych imprez wystawienniczych przemysłu budowlanego w Wielkiej Brytanii. Podczas tegorocznej edycji można było zobaczyć produkty ponad 200 wystawców z kilkudziesięciu krajów, w tym kilku firm z Polski. Na targach miał swoje stoisko informacyjne Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Londynie, prezentując ofertę eksportową polskich firm sektora m.in. Alufox, Budmat, Dromet i Snieżka. Ponadto prezentowały się również inne polskie firmy oferujące produkty na własnych stoiskach promocyjno-informacyjnych: IBB, Stolbud Włoszczowa oraz Adpol. Polskie firmy potwierdziły duże zainteresowanie ze strony brytyjskich kontrahentów, które w najbliższym czasie powinny przynieść konkretne efekty biznesowe. Targom London Build towarzyszyły liczne konferencje i seminaria, dotyczące szeroko pojmowanej tematyki związanej z budownictwem oraz nowym rozwiązaniom w dziedzinie projektowania budowlanego i architektury.

Targi okazały się dużym sukcesem dla Wydziału i planowane jest ich stałe wpisanie w kalendarz imprez promocyjnych. Wydarzenie stanowiło doskonałą możliwość promowania potencjału polskich firm, wysokiego zaawansowania technologicznego i wysokiej jakości produkcyjnej w sektorze budowlanym.