Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSeminarium biznesowe “Engineering Bussiness Evening”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Bartłomiej Druziński | 2016-11-04 14:09:44
stowarzyszenie techników polskich

W dniu 3 listopada br. w Ambasadzie RP w Londynie odbyło się seminarium biznesowe w ramach “Engineering Bussiness Evening” zorganizowane przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji przy współpracy z Stowarzyszeniem Techników Polskich w Londynie.

W dniu 3 listopada br. w Ambasadzie RP w Londynie odbyło się seminarium biznesowe w ramach “Engineering Bussiness Evening” zorganizowane przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji przy współpracy z Stowarzyszeniem Techników Polskich w Londynie. Spotkanie miało na celu podtrzymanie współpracy i nawiązanie nowych kontaktów z członkami prestiżowej organizacji o ponad 70- letniej tradycji, skupiających polskich techników, inżynierów, naukowców, architektów oraz projektantów działających na terenie Wielkiej Brytanii. Seminarium otworzył radca minister Wydziału Promocji Handlu I Inwestycji Ambasady RP w Londynie Pan Jerzy Bartosik, który m.in. przedstawił informacje na temat roli Wydziału w procesie internacjonalizacji polskich firm na rynku brytyjskim oraz zaprezentował katalog usług świadczonych przez WPHI Londyn na rzecz polskich przedsiębiorców. Natępnie głos zabrała p. Kate Bogusławska, radca prawny w kancelerii Carter Lemon Camerons LLP , która podczas wystąpienia przekazała informacje związane z sytuacją przedsiębiorców i firm w obliczu Brexitu oraz możliwości, szans i wyzwań stojących przed biznesem prowadzonym w Wielkiej Brytanii. Na koniec wystąpił gość specjalny wieczoru, przedstawiciel firmy InPost p. Marcin Bosacki, który na przykładzie rozwoju i międzynarodwej ekspansji polskiej firmy pokazał jak z sukcesem budować biznes o globalnym zasięgu. Po prezentacjach odbyła się sesja networkingowa gdzie goście mieli okazję przedyskutować świeżo zdobytą wiedzę oraz była szansą do nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń i rozmów na temat możliwych płaszczyzn współpracy.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

intermedialna.pl Blog

Oferta przeznaczona dla firm zainteresowanych artykułem sponsorowanym na blogu intermedialna.pl
Polska - Swarzędz 2022-04-26 Dodał: Wojciech Fedczyn IT/ICT, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Przewodnik "CZUJNIKI CIŚNIENIA"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi manometry i inne c...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Pozostałe branże, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Pomoc w odzyskiwaniu odszkodowań

Już od wielu lat pomagamy naszym klientom w uzyskaniu odszkodowań z dowolnego rodzaju ubezpieczeń...
Polska - KLIKUSZOWA 2022-03-13 Dodał: Michał Dziurdzik Doradztwo/consulting/edukacja, Usługi finansowe, Transport i logistyka, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert