Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSeminarium "Winning Public Tenders in Poland"

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Bartłomiej Druziński | 2016-11-21 13:17:51
winning public tenders in poland

W dniu 17 listopada br. w Ambasadzie RP w Londynie odbyło się seminarium poświęcone kwestiom zmiany w przepisach o zamówieniach publicznych w Polsce.

W dniu 17 listopada br. w Ambasadzie RP w Londynie odbyło się seminarium poświęcone kwestiom zmiany w przepisach o zamówieniach publicznych w Polsce. Wydarzenie, które zostało zorganizowane wspólnie przez WPHI w Londynie, British Polish Chambers of Commerce (BPCC), przy udziale firm doradczych PROFITIA oraz Domański Zakrzewski Palinka, miało na celu zachęcenie brytyjskich firm do inwestowania w Polsce poprzez udział w przetargach publicznych. Imprezę otworzył Radca Minister Wydziału Promocji Handlu I Inwestycji Ambasady RP w Londynie, Pan Jerzy Bartosik, który w swoim wystąpieniu podkreślił, że Polska jest atrakcyjnym i stabilnym miejscem do inwestowania oraz rozwijania biznesu. Radca Bartosik zachęcił brytyjskich partnerów do aktywniejszego udziału w przetargach publicznych w Polsce. Podkreślił, że w nowej perspektywie finansowej 2016-2020 Polska utrzyma od Unii ponad 80 mld euro na inwestycje. Podczas seminarium paneliści przedstawili informacje skierowane do brytyjskich firm dotyczące m.in. różnic w regulacjach o zamówiniach publicznych w obu krajach, specyfice i złożoności procedur w przepisach o zamówieniach publicznychw Polsce, najnowszych zmianach w polskim prawodawstwie dotyczącym zamówień publicznych oraz korzyściach i szansach wynikających z udziału brytyjskich firm w przetargach publicznych w Polsce. Po seminarium odbyła się sesja networkingowa, podczas której prelegenci i uczestnicy mieli możliwość dyskusji, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów. Seminarium było okazją do zaprezentowania potencjalnym inwestorom z rynku brytyjskiego szczegółowych informacji na temat polskiej gospodarki i możliwości inwestycyjnych dzięki aktywnym udziale w przetargach publicznych odbywających się w Polsce.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

intermedialna.pl Blog

Oferta przeznaczona dla firm zainteresowanych artykułem sponsorowanym na blogu intermedialna.pl
Polska - Swarzędz 2022-04-26 Dodał: Wojciech Fedczyn IT/ICT, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Przewodnik "CZUJNIKI CIŚNIENIA"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi manometry i inne c...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Pozostałe branże, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Pomoc w odzyskiwaniu odszkodowań

Już od wielu lat pomagamy naszym klientom w uzyskaniu odszkodowań z dowolnego rodzaju ubezpieczeń...
Polska - KLIKUSZOWA 2022-03-13 Dodał: Michał Dziurdzik Doradztwo/consulting/edukacja, Usługi finansowe, Transport i logistyka, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert