Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi International Food Exhibition 2017

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Bartłomiej Druziński | 2017-03-29 14:51:00
international food exhibition 2017

W dniach 19-22 marca br. odbyła się w Londynie największa impreza wystawiennicza przemysłu spożywczego w Wielkiej Brytanii International Food Exhibition 2017.

W dniach 19-22 marca br. odbyła się w Londynie największa impreza wystawiennicza przemysłu spożywczego w Wielkiej Brytanii International Food Exhibition 2017. W tegorocznej edycji targów udział wzięło ponad 1500 wystawców z ponad 60 państw. Polskę reprezentowało 55 firm. Szacuję się, że tegoroczną edycję odwiedziło ponad 30 tysięcy osób. Na targach miał swoje stoisko promocyjno informacyjne Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, które gościło 30 firm z sektora spożywczego oferujące produkty certyfikowane znakiem “Poznaj Dobrą Żywność”. Na stoisku obecni byli przedstawiciele WPHI w Londynie promując ofertę eksportową polskich firm sektora spożywczego. Na targach prezentowały się również inne polskie firmy z oferujące artykuły rolno-spożywcze, które posiadały swoje własne stoiska promocyjno-informacyjne. W dniu 21 marca br. targi IFE odwiedził Ambasador RP Londynie, Pan Arkady Rzegocki, oraz Pan Jacek Bogucki – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, którzy spotkali się z firmami obecnymi na stoisku narodowym, a także odwiedzili stoiska pozostałych wystawców z Polski. W trakcie targów IFE 2017 polskie firmy zaprezentowały bogatą ofertę produktów. Wśród przedsiębiorców znalazły się firmy produkujące m.in. produkty mleczarskie, produkty zbożowe, miody, mrożonki, wędliny, mięso surowe, przetwory owocowo-warzywne, wyroby piekarnicze i cukiernicze, czekolady, słodycze, zioła i przyprawy oraz alkohole. Według opinni WPHI w Londynie targi stanowiły doskonałą możliwość promowania potencjału polskich firm z sektora spożywczego, jak również były okazją do omówienia z handlowcami i dystrybutorami działającymi na rynku brytyjskim nowych tendencji oraz występujących od czasu do czasu problemów.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

intermedialna.pl Blog

Oferta przeznaczona dla firm zainteresowanych artykułem sponsorowanym na blogu intermedialna.pl
Polska - Swarzędz 2022-04-26 Dodał: Wojciech Fedczyn IT/ICT, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Przewodnik "CZUJNIKI CIŚNIENIA"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi manometry i inne c...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Pozostałe branże, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Przewodniki "AUTOKLAWY SPOŻYWCZE"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi autoklawy przemysł...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Doradztwo/consulting/edukacja, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Aparatura pomiarowa i zegarki, Biotechnologia Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert