Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpeciality & Fine Food Fair 2017

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Bartłomiej Druziński | 2017-09-06 15:39:42
speciality & fine food fair 2017

W dniach 3-5 września 2017 roku w Londynie odbyła się 18 edycja targów Speciality & Fine Food Fair 2017, jedna z większych imprez wystawienniczych przemysłu spożywczego w Wielkiej Brytanii.

W dniach 3-5 września 2017 roku w Londynie odbyła się 18 edycja targów Speciality & Fine Food Fair 2017, jedna z większych imprez wystawienniczych przemysłu spożywczego w Wielkiej Brytanii. Podczas tegorocznej edycji można było zobaczyć produkty ponad 800 wystawców z kilkudziesięciu krajów, w tym kilka firm z Polski. Na targach miał swoje stoisko informacyjne Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Londynie, prezentując ofertę eksportową polskich firm sektora m.in. Krokus, Tropic, Vortumnus oraz Tłocznia Maurer. Polskie firmy potwierdziły duże zainteresowanie ze strony brytyjskich kontrahentów, które w najbliższym czasie powinny przynieść konkretne efekty biznesowe. Targi okazały się dużym sukcesem dla Wydziału i planowane jest ich stałe wpisanie w kalendarz imprez promocyjnych. Ponadto targi stanowiły doskonałą możliwość promowania potencjału polskich firm z sektora spożywczego, jak również były okazją do omówienia z handlowcami i dystrybutorami działającymi na rynku brytyjskim nowych możliwości współpracy.