Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKalendarz trójdzielny w wypukłą główką, druk kalendarza jednodzielnego, czterodzielnego

Wall calendar print 3 blocks, Three fold calendars Individual corporateen pl
Udostępnij Drukuj Pobierz PDF
Osoba kontaktowa
Piotr Dąbkowski
piotr@drukarniakid.pl
Tel: +48513106813
www.DrukarniaKiD.pl

Język komunikacji:
Hiszpański, Polski, Niemiecki, Angielski,

Opis przedmiotu zamówienia

Kalendarze - idealna forma gadżetu reklamowego i przydatne narzędzie pracy.
Nasza firma od lat specjalizuje się produkcji kalendarzy. W ofercie kalendarze ścienne, biurkowe, planszowe, w oprawie spiralnej, szyte drutem bądź klejone. Mamy bardzo bogatą ofertę kalendarzy trójdzielnych, jednodzielnych, czterodzielnych. Możemy zaoferować zarówno zwykłe jak i wersje luksusową z wypukłą główką i zawieszką.
Kalendarze towarzyszą nam każdego dnia, a z marketingowego punktu widzenia - są idealną formą reklamy. Dyskretnie zerkamy na logo firmy bądź też zdjęcia z nią związana i tym samym w świadomości buduje się jej obraz i znajomość.
Kalendarze jednodzielne oraz trójdzielne są niezwykle popularne i przy tym funkcjonalne, bez wątpienia znajdą swoje zastosowanie w wielu miejscach

We offer printing and binding of wall calendars in three blocks, three fold calendars Individual corporate. Folded three or four times. Standard calendars, customized backs and head.
Please contact us for details. Or check our website www.drukarniakid.pl/pl/oferta/19/Kalendarze


Informacje uzupełniające

Kalendarz z główką wypukłą charakteryzuje się tym, że górna część kalendarza zwana główką nie jest na sztywno i płasko przyklejona do plecków tylko przez zastosowanie specjalnego rodzaju klejenia tworzy trójwymiarowy efekt wypukłości 3D. Dzięki temu patrząc na wiszący na ścianie kalendarz pod różnymi kątami wciąż widzimy grafikę w przyjemny i miły dla oka sposób. Dodatkowo możemy stosować plastikową zawieszkę. Pozwala to uniknąć wiercenia w główce kalendarza dziurki, lub wątłej konstrukcji papierowej do wieszania kalendarza na ścianie.
Główka i plecki kalendarza są drukowane wg zamówienia klienta. Kalendaria na ogół stosujemy standardowe, nie mniej możemy pochwalić się licznymi realizacjami kalendarzy przygotowywanych całkowicie pod indywidualne zamówienie klienta, łącznie z kalendariami.Nabywcy z zagranicy


  • Wielka Brytania
  • Niemcy

Legenda
- Główne rynki zainteresowania
- Oddziały
- Nabywcy z zagranicy

CPV


  • Kalendarze
Typ oferty
Sprzedaż
Kraj
Polska
Termin składania ofert
05.04.2020
Ważna od
08.10.2019
Branże
Handel, Poligraficzne, Media i reklama,
Możliwy wolumen produkcji
1000
Minimalna wartość zamówienia
300.00
Waluta
EUR
Nabywcy poza granicami kraju
TAK