Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWymogi dotyczące warunków pracy w Wielkiej Brytanii

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Bartłomiej Druziński | 2017-01-26 13:03:39
wymogi dotyczące warunków pracy w wielkiej brytanii, practipol

Niniejszy przewodnik został stworzony z myślą o wszystkich przedsiębiorcach, którzy poprzez swoją działalność związani są zarówno z Polską jak i z Wielką Brytanią.

Niniejszy przewodnik został stworzony z myślą o wszystkich przedsiębiorcach, którzy poprzez swoją działalność związani są zarówno z Polską jak i z Wielką Brytanią.

Ochrona zdrowia i bezpieczeństwo w pracy jest jednym z fundamentalnych elementów prowadzenia działalności gospodarczej. Stanowi nie tylko wymóg prawny czy etyczny, ale przy stałym wzroście świadomości i oczekiwań konsumentów – jeden z aspektów konkurencyjności biznesu.

Systemy prawne regulujące kwestie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia w pracy różnią się znacznie w obu krajach, co może prowadzić do nieporozumień i błędnych decyzji biznesowych. Naszym zamysłem jest przedstawić polskim przedsiębiorcom – w przystępnej formie – brytyjskie wymogi Health&Safety, a Brytyjczykom zarys regulacji dotyczących ochrony pracy w Polsce.

Oddajemy więc w Państwa ręce pierwszy polsko-brytyjski przewodnik o wymogach bezpieczeństwa i zdrowia w pracy – z nadzieją, że przybliży on zagadnienia prawne związane z odpowiedzialnością przedsiębiorców oraz pomoże polskim przedsiębiorcom budować biznes cieszący się dobrą opinią, biznes prowadzony odpowiedzialnie, wyróżniający się kulturą pracy i dobrymi praktykami… biznes godny polecenia!
Pliki do pobrania

Wymogi dotyczące warunków pracy w Wielkiej Brytanii
pdf | 680.91 KB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

intermedialna.pl Blog

Oferta przeznaczona dla firm zainteresowanych artykułem sponsorowanym na blogu intermedialna.pl
Polska - Swarzędz 2022-04-26 Dodał: Wojciech Fedczyn IT/ICT, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Przewodnik "CZUJNIKI CIŚNIENIA"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi manometry i inne c...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Pozostałe branże, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Pomoc w odzyskiwaniu odszkodowań

Już od wielu lat pomagamy naszym klientom w uzyskaniu odszkodowań z dowolnego rodzaju ubezpieczeń...
Polska - KLIKUSZOWA 2022-03-13 Dodał: Michał Dziurdzik Doradztwo/consulting/edukacja, Usługi finansowe, Transport i logistyka, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert