Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuHow to do business in the UK - przewodnik polskiego przedsiębiorcy

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Barłomiej Druziński | 2016-03-23 12:16:56
analizy rynkowe

How to do business in the UK - przewodnik polskiego przedsiębiorcy

Szanowni Państwo,

Z niezmierną radością przekazuję w Państwa ręce pierwsze wydanie przewodnika dla polskiego przedsiębiorcy stworzonego przez Wydział Promocji Handlu I Inwestycji w Londynie. Jestem szczególnie dumny z faktu, iż do projektu udało nam się zaprosić szereg partnerów merytorycznych, bez których udziału przewodnik ten nie mógłby powstać.

Pomysł stworzenia przewodnika "How to do business in the UK. Przewodnik dla polskiego przedsiębiorcy" powstał w oparciu o codzienną pracę Wydziału oraz zagadnień, z którymi się spotykamy. Stworzenie kompendium wiedzy dla osób oraz przedsiębiorstw stawiających pierwsze kroki na rynku Wielkiej Brytanii stało się dla Wydziału jednym z głównych celów.

Wspólnie z naszymi partnerami organizacyjnymi mamy nadzieję, że to pierwsze wydanie przewodnika odpowie na większą ilość Państwa pytań oraz pomoże w skutecznym wejściu na rynek brytyjski. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz naszymi partnerami odpowiedzialnymi za stworzenie poszczególnych elementów przewodnika.

Chciałbym Państwu życzyć miłej i pożytecznej lektury!

Z wyrazami szacunku,

Jerzy Bartosik

Radca Minister

Kierownik Wydziału Promocji Handlu I Inwestycji

Ambasada RP w Londynie

 

----------------------------

 

Wyłączenie odpowiedzialności prawnej

Niniejszy serwis informacyjny WPHI w Londynie, Ministerstwa Gospodarki „How to do business. Przewodnik polskiego przedsiębiorcy", zwanym dalej przewodnikiem stanowi jedynie serwis informacyjny o ogólnym charakterze. Zamieszczone informacje nie oznaczają zajęcia przez Ministerstwo Gospodarki określonego stanowiska bądź udzielenia jakiegokolwiek poparcia lub poręczenia, jednoznacznie bądź pośrednio wyrażonego. Pomimo, że dołożono wszelkich starań, aby zapewnić rzetelność podanych informacji, nie noszą one charakteru profesjonalnego bądź prawnego doradztwa.

Ministerstwo nie akceptuje jakiejkolwiek odpowiedzialności z tytułu strat bądź szkód poniesionych przez osoby lub firmy  w wyniku błędu, przeoczenia lub wprowadzającego w błąd oświadczenia, zawartego w tym przewodniku bądź z powodu korzystania z niego lub poleganiu na informacji w nim zawartej. Ministerstwo Gospodarki nie ponosi odpowiedzialności za treść lub rzetelność informacji zawartych w przewodniku ani nie może to oznaczać, że akceptuje ono poglądy tam wyrażone.

 
Pliki do pobrania

Przewodnik po rynku 2016-internet version
pdf | 2.15 MB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Jak zbudować zaplecze SEO?

Nie trzeba być specjalistą z zakresu marketingu internetowego, aby móc stwierdzić, że zaplecze SE...
Polska - SZCZECIN 2021-12-08 Dodał: Adam grabowski Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

SEO description – co to jest?

Zadaniem SEO description jest stworzenie krótkiego opisu strony html. Jego zawartość może zostać ...
Polska - SZCZECIN 2021-12-08 Dodał: Adam grabowski Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Co to jest cross marketing?

Co to jest cross-marketing? To prowadzenie kampanii reklamowej we współpracy z inną firmą o podob...
Polska - SZCZECIN 2021-12-08 Dodał: Adam grabowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert