Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu  Plan działalności promocyjnej w 2016 roku

  Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Barłomiej Druziński | 2016-01-12 14:26:26
  wielka brytania, great britain, united kingdom

  Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Londynie corocznie organizuje na wybranych targach stoiska promocyjne, na których prezentowane są oferty eksportowe polskiego przemysłu i poszczególnych przedsiębiorstw.

  Uczestnictwo polskich firm w targach w Wielkiej Brytanii na polskim stoisku organizowanym przez WPHI w Londynie jest atrakcyjną formą działalności promocyjno-marketingowej.

  W 2016 Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Londynie będzie promować polską gospodarkę, eksport i możliwości bilateralnej współpracy gospodarczej, organizując m.in. stoiska informacyjne na następujących imprezach targowo-wystawienniczych:

   

  Targi sektora meblowego: The January Furniture Show Birmingham 24-27.01.2016 r.

  Targi Furniture Show są dużym wydarzeniem targowo-wystawienniczym sektora meblarskiego na rynku brytyjskim. Zastapiły odbywajace się do tej pory targi Interiors. Sektor meblowy odgrywa istotną rolę w polskim eksporcie na rynek brytyjski zakwalifikowany do kategorii rynków priorytetowych dla sektora meblarskiego. Działania WPHI ukierunkowane są na dostarczenie jak najszerszej grupie potencjalnych klientów polskich firm informacji o stanie polskiego sektora meblarskiego, informacji o polskiej ofercie eksportowej przedsiębiorstw, jak również pozyskanie danych kontaktowych potencjalnych importerów. Stoisko na tragach poświęconych tej branży co roku cieszy się dużym zainteresowaniem co przełożyło się na odpowiednią liczbę zapytań eksportowych po zakończeniu targów.

   

  Targi sektora budownictwa ekologicznego: Ecobuild. 08-10.03. 2016 r.

  Targi Ecobuild są największą międzynarodową imprezą targową w Wielkiej Brytanii specjalizującą się w nowoczesnych, ekologicznych technologiach budowlanych. Stanowią doskonałą możliwość propagowania informacji na temat możliwości wykorzystania polskiej sieci poddostawczej, wysokiego zaawansowania technologicznego i jakości produkcyjnej w sektorze budownictwa oraz budownictwa ekologicznego.

   

  Targi sektora spożywczego: Food&Drink Expo Birmingham 18-20.04.2016

   

  Food&Drink Expo Birmingham to odbywająca się co dwa lata, jedna z większych  w Wielkiej Brytanii, impreza targowo-wystawiennicza organizowana na potrzeby przedsiębiorstw sektora spożywczego, m.in. producentów, importerów, eksporterów, dystrybutorów żywności z całego świata. Targi te są bardzo dobrym miejscem promocji polskiej żywności, towaru który jest obecnie naszym hitem eksportowym. Wielka Brytania, po Niemczech jest drugim odbiorcą produktów rolno spożywczych z Polski, dlatego zasadne jest zorganizwanie stoiska informacyjno-promocyjnego na przedmiotowych targach.

   

  Targi sektora kooperacji przemysłowej i poddostaw Subcon 07-09.06. 2016

  Targi Subcon są największą tego typu impreza w Wielkiej Brytanii. W poprzednich latach Wydział odnotował spore zainteresowanie Polską w sensie lokalizacji produkcji oraz współpracy przemysłowej. Obecność na targach dała firmom możliwość aktywnej promocji swoich produktów i usług, oraz umożliwiła nawiązanie pierwszych kontaktów handlowych.